WordPress Shopping Teması – 7/24 Shopping

Türkiye'nin Wordpress Temaları

wordpress e-ticaret teması

7/24 Shopping ile tanışın!

Türkiye’de ilk çok görünümlü e-ticaret teması.Tek ödeme ile 3+ Görünüme ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz!

Üstelik ücretsiz ilk kurulum, 6 ay ücretsiz teknik destek ve otomatik güncellemelere erişim fırsatı!

Sadece 249 TL

 

E-Ticaret yapmak bu kadar kolay.

E-Ticaret yapmanız için her şey mevcut.Çok görünümlü tasarımı ile birden fazla arayüze tek ödeme ile sahip olabildiğiniz bu tema, sizlere mükemmel bir E-ticaret deneyimi sunuyor.Storefront alt teması olan 7/24 Shopping ile her şey mükemmel.

 Satın aldığınız hizmet, size ne sunuyor ?

– Ürünlerinizi Havale & Eft / Posta Çeki ve Kredi Kartı ile satabileceğiniz, WordPress mobil uyumlu eticaret teması.
– Ücretsiz ilk kurulum (Ortalama 1 Saat İçerisinde).
– 6 Ay boyunca ücretsiz teknik destek ve otomatik güncellemelere erişim
– Ömür boyu kullanım hakkı.

WordPress e-ticaret teması seçimi.

E-Ticaret yapmak için binlerce lira verdiğiniz bir sistemi %100 özellikleri ile kullanamıyorsunuz.E-Ticaret yapmanız için gerekli olan özellikleri size ek fiyatlar ile sunuyorlar ve bütçenizi koruyamıyorsunuz.Wordpress eticaret teması sizin için bulunmaz bir nimet.

Tüm özellikleri ile küçük ve orta ölçekli işletmeler için E-Ticaret yapmak bu kadar basit olmamıştı.Ortalama bir hosting hizmeti ile %100 uyumlu ve uygun fiyatlı şekilde e-ticaret yaptığınız bu sistem bütçenize çok iyi gelecek!

Çok görünümlü tema nedir ?

Satın aldığınız tek bir görünüm dışında size istediğiniz zaman kullanacağınız bir platform sunuyoruz.Bu sayede tek bir ödeme ile birden fazla farklı görünümü tek ödeme ile satın alabiliyor, istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.

Türkiye’de ilk defa birden çok görünümü tek tema altında sunan 7/24 Shopping, aynı zamanda bu görünümleri tek tık ile yönetim panelinizden değiştirmenizi sağlıyor.

WordPress ile e-ticaret yapmak.

WordPress ile e-ticaret yapmak denildiğinde herkesin aklına bir soru işareti geliyor.Güvenli mi? Hızlı mı? Ortalama kaç bin ürün girebiliriz ? gibi onlarca soru oluşuyor.

Hiç merak etmeyin, güvenli, hızlı ve herhangi bir ürün sayısı yok.Wordpress ile eticaret yaparken düzgün bir sunucu ve tasarım ile uzun yıllar boyunca para kazanabilirsiniz.Bu yoldan e-ticaret yapan milyonlarca yerli ve yabancı firmalar mevcut.

Güvenlik konusunda her zaman endişelendiğimiz WordPress, gün geçtikçe e-ticaret platformunda lider konumuna geliyor.Wordpress ile eticaret yapmak ve bunu uzun yıllar sürdürmek hiç olmadığı kadar basit.Özellikle arkanızda kurumsal bir güç olduğunda ekstra ücretler vermeden doğalgaz, elektrik, su gibi giderler olmadan e-ticaret yapabilirsiniz.

2018 ETicaret teması seçimi

Eticaret teması seçerken WordPress sizin için mükemmel bir alternatif olacak.Şuan piyasada onbinlerce liraya satılan sistemlere kıyasla WordPress eticaret teması ortalama 200 lira’ya satın aldığınız bu arayüz ile binlerce lira verilen sistemlere taş çıkartacak.

2018 standartlarında bir e-ticaret temasının olması gereken özellikleri kesinlikle bu tema’da mevcut.%100 mobil uyumu, güncel ve geliştirilebilir içerikler ile e-ticaret deneyiminiz çağ atlayacak! WordPress GPL lisansa uygun bu temalar kesinlikle şifrelenmemiş ve açık kaynak kodludur.

Github ile sürüm takibi yaptığımız ve güncellemeleri Türkiye’de ilk defa panelinizden sunduğumuz bu arayüz e-ticaret yapmanız için her şeyi kapsıyor!

Mobil uyumlu eticaret teması

2018 standartlarında olmazsa olmaz mobil uyum, artık insanların odak noktası haline geldi.Eğer bir tema mobil uyumlu değil ise, hızlıca oradan uzaklaşmalısınız.

Google, Nisan 2015 güncellemesinden sonra mobil görünüme çok önem vererek özellikle haber siteleri için AMP desteği sundu.Bundan da anlaşıldığı gibi insanlar artık web sitelerine cep telefonlarından erişiyorlar.

Gerek 7/24 Shopping teması gerek 7/24 E-Ticaret teması olsun her ikisi de üst düzey mobil uyum sunmakta.7/24 Shopping, WooCommerce Storefront temasına alt tema (Child Tema) olarak tasarlandığı için %100 WooCommerce uyumu ile birlikte yıllarca güncellemesiz kullanım sağlayabiliyor.

Daha fonksiyonel olması için en baştan tasarladığımız 7/24 E-Ticaret ise bambaşka bir e-ticaret deneyimi sunuyor.

E-Ticaret teması seçerken dikkat edilmesi gerekenler

Bir tema almaya karar verdiğinizde bunun satış sonrası desteğini düşünmeniz gerekiyor.Wordpress eticaret teması satanlar genellikle desteği ücretli veriyorlar, fakat Site 7/24 olarak 6 ay boyunca ücretsiz destek sunuyoruz.Üstelik ilk kurulum ücretsiz!

Kurulumu ücretsiz olan temaları seçmeniz her zaman eticaret teması için olmazsa olmaz bir özellik.Yerleşimleri hatalı bir arayüzü kimse istemez değil mi ?