WordPress Pazaryeri Teması – 7/24 Pazaryeri

Wordpress premium temalar ile projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın!

wordpress eticaret teması

7/24 Pazaryeri ile tanışın!

Belirlediğiniz komisyonlar ile satılan ürün başından ücret alabilir, dilerseniz kendi ürünlerizi de satarak WordPress ile Pazaryeri E-Ticareti yapmaya başlayabilirsiniz!

Üstelik ücretsiz ilk kurulum, 6 ay ücretsiz teknik destek ve otomatik güncellemelere erişim fırsatı!

Sadece 349 TL

 

E-Ticaret yapmak bu kadar kolay.

Günümüzde e-ticaret yapan insanların sayısı git gide artıyor.Sizde bugün 7/24 Pazaryeri ile sitenizi bir pazaryerine çevirin.Komisyonlardan kazanın, ürünlerinizi satın!

Üstelik, en uygun fiyat garantisi ile.

wordpress eticaret teması

 Satın aldığınız hizmet, size ne sunuyor ?

– Ürünlerinizi Havale & Eft / Posta Çeki ve Kapıda Ödeme ile satıp ya da satışını sağlayacağınız bir WordPress Pazaryeri Teması.
– Ücretsiz ilk kurulum (Ortalama 1-3 Saat İçerisinde).
– 6 Ay boyunca ücretsiz teknik destek ve otomatik güncellemelere erişim
– Ömür boyu kullanım hakkı.

WordPress pazaryeri teması

Bir wordpress tema arayüzü seçerken önemli olan şeylerin başında Fiyat / Performans ikilisi gelir.E-Ticaret yaparken ayırdığımız bütçe ile kullanacağımız alt yapı bizleri çok farklı firmalara yönlendiriyor.Neden WooCommerce ? diyerek net bir açıklama yapacak isek bu kesinlikle en uygun fiyatlı ve açık kaynak kodlu olacaktır.

Premium bir wordpress e-ticaret teması satın aldığınızda ortalama 150-200 TL arasında bir fiyat ödeyip ömür boyu kullanabilirsiniz.Bunun yanına alacağınız ortalama bir hosting ile küçük ve orta ölçekli işletmelerinizi bütçenizi sarsmadan yönetebilirsiniz.Dünya’nın elektrik, su, doğalgaz derdi olmayan en büyük ticaret platformu.

Komisyonları nasıl alacağım ?

Ürün, kategori veya satıcı bazlı belirlediğiniz komisyonlar satış başına panelinizde görünür.Yüzdesel veya net tutar ile alabileceğiniz bu ücreti Havale & EFT / Posta çeki olarak temin edebilirsiniz.

WordPress ile pazaryeri eticareti

WordPress, gün geçtikçe artan kullanıcı sayısı ve açık kaynak kodlu olmasının etkisiyle dünyanın en bilindik sistemlerinden birisi.Burada siteniz için binlerce ücretsiz eklenti bulabilir, cuzi ücretler ile dilediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Satıcı <> Müşteri ilişkisi arasındaki köprüden kazanabilir, ya da pazaryerinde kendi ürünlerinizi satabilirsiniz!