WordPress Kurumsal Teması 2019 – 7/24 Kurumsal

Wordpress premium temalar ile projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın!

2018 wordpress kurumsal tema

7/24 Kurumsal ile tanışın!

Türkiye’de ilk defa Bootstrap 4 kullanılarak hazırlanan bu tasarım üst düzey mobil ve tablet uyumu sunmakta.Ömür boyu kullanım hakkı ve şifresiz dosyalar ile muhteşem bir deneyim!

Üstelik ücretsiz ilk kurulum ve 6 ay teknik destek fırsatı.

Sadece 199 TL

en ucuz wordpress bootstrap tema
en ucuz wordpress bootstrap tema

Firma, marka veya kişisel tanıtım için.

İnşaat, hırdavat, oto servis, ajans gibi aklınıza gelen herhangi bir kategori için mükemmel uyumlulukta kullanabileceğiniz bir tema.Özelliklerine göre en ucuz WordPress bootstrap kurumsal tema.

Üstelik, ömür boyu kullanım hakkı.

Satın aldığınız hizmet, size ne sunuyor ?

– Firmanızı, markanızı ve hizmetlerinizi tanıtabileceğiniz WordPress kurumsal tema.
– Ücretsiz ilk kurulum (Ortalama 1 Saat İçerisinde).
– 6 Ay boyunca ücretsiz teknik destek ve otomatik güncellemelere erişim
– Ömür boyu kullanım hakkı.

WordPress Kurumsal Tema Seçimi

Ne olursa olsun herhangi bir ürün ya da hizmet alırken bütçemizi düşünmek zorundayız.Wordpress ile bu konuda en uygun fiyat ile üst düzey hizmet alma imkanınız bulunuyor.

Ortalama bir sunucu ve premium tema ile birlikte uzun yıllar sorunsuz şekilde firma ve ürünlerinizin tanıtımını yapabilirsiniz.

Neden 7/24 Kurumsal ?

Türkiye’de ilk Bootstrap 4 ile hazırlanan bu arayüz, %100 Codex uyumu ile birlikte size muhteşem bir WordPress deneyimi sağlıyor.Wordpress kurumsal tema kategorisinde farklı firma veya tasarımlar aramanıza gerek kalmayacak! Ortalama 1 saat içerisinde teslim ettiğimiz bu tema ile 2019 standartlarında bir deneyim yaşayacaksınız!

WordPress kurumsal tema 2019

2019 standartları ile birlikte artık mobil uyumlu olmayan arayüzler tercih edilmiyor.Eğer mobil uyumlu olmayan bir arayüz görürseniz oradan hızlıca kaçmalısınız.

WordPress kurumsal tema seçimi yaparken bizim için önemli olan bütçenin dışında görselliktir.Ne kadar ucuz olursa olsun görünümü kötü olan bir kurumsal tema bizim işimize yaramaz.İşi tema geliştirmek olan, sadece hobi olsun diye bunları yapmayan insanlarla çalışmalısınız.Ancak bu sayede profesyonel kurumsal tema deneyimi yaşayabilirsiniz.

WordPress kurumsal tema seçimi 2019

Tema seçerken herkesin en az bir kere sorduğu SEO uyumlu mu ? sorusu artık klasikleşti.Bu güne kadar “bu tema seo uyumlu değil” yazısı görmesem de, 2019 wordpress kurumsal tema seçerken dikkatli olmalısınız.Etiketlerin yerinde kullanıldığı ve pagespeed, pingdom gibi platformlardan yüksek puanlar alan temaları tercih etmelisiniz.

Bunun dışında müşteri odaklı düşünmeniz en önemli unsurlardan.Sitenize giren bir müşteri sitede kayboluyor mu ? Ne istediğini hemen bulabiliyor mu ? soruları da çok önemlidir.Wordpress kurumsal teması kategorisinde geliştirilen bu firma temaları genellikle basit bir arayüzle geliyor.

Fakat 7/24 Kurumsal olarak standartların dışında bir arayüz sunuyoruz.Demo arayüzü incelediğinizde bize hak vereceksiniz.

2019 WordPress kurumsal teması ile firmanızı ve ürünlerinizi sorunsuz şekilde tanıtabilirsiniz.Hatta ek hizmetler ile bu temaya ilerleyen günlerde WooCommerce ile e-ticaret eklentisi kurabilir ve bir taşta iki kuş vurmuş olursunuz.

Bir inşaat firması, araç kiralama, oto yıkama, ajans gibi aklınıza gelen herhangi bir kategoride bu eşsiz WordPress kurumsal temasını kullanabilirsiniz.2019 kurumsal tema, hem de Bootstrap 4!

Kurumsal tema’da destek nasıl oluyor ?

Destek sistemi, satış sonrası ilgilenme her zaman soru işareti olmuştur.Herhangi bir mağazaya gidip bir ürün almak istediğinizi söylediğinizde o ürünü size satana kadar kendinizi padişah gibi hissedebilir ve bundan saray’a 2 tane de yedek alalım diyebilirsiniz.

WordPress kurumsal tema seçimi yaparken dikkat etmeniz konulardan birisi de destek sistemi.Satılan arayüzün arkasında bir gücün olması her zaman profesyonel bir iş çıkartır.Vaktinizi ve bütçenizi yormadan sizin için arayüzünüz ile ilgilenen insanlar olmalı.

WordPress firma teması ve kurulum

Bizle çalıştığınızda kurulum düşünmeniz gereken en son şey olacak.Ortalama 1 saat içerisinde aldığınız profesyonel wordpress kurumsal temasını kuruyor, %100 demo içerik ile birlikte teslim ediyoruz.

2019 kurumsal tema ile birkaç saat içerisinde yepyeni bir siteye sahip oluyor ve müşteri potansiyelinizi arttırıyorsunuz!

Bootstrap Kurumsal temalar

Hangi yaş grubunda olursa olsun eğer Facebook, Twitter gibi sosyal medya araçlarını kullanabiliyorsa bu kişi mükemmel bir şekilde tasarımını da yönetebilir.Standart wordpress panel üzerinde eklediğimiz 7/24 Editör ile tema stil ayarlarını düzenleyebilir, hayalgücüne göre tasarımını şekillendirebilir.

Tema ile birlikte gelen bu editör tamamen Codex uyumlu ve mükemmel hızda çalışıyor.Unutmayın, tema seçerken dikkat etmeniz gereken çok şey var! Daha fazla aramanıza gerek kalmayacak.

2019 WordPress kurumsal tema seçerken dikkat etmeniz gereken 5 maddeyi bu yazımızda sizin için açıkladık.Eğer sizde bir premium tema almak istiyorsanız tema demosunu inceledikten sonra kararınız çok değişecek.Şimdi inceleyin!