wordpress eticaret teması

7/24 E-Ticaret Wordpress Tema

Türkiye'nin en gelişmiş premium eticaret teması ile tanışın. HTML5, Sass, WP Blocks ile Wordpress / Gutenberg deneyiminiz hiç olmadığı kadar güncel.

295,95 TL

Tek Ödeme / Ömür Boyu Kullanım

Wordpress 5+ & Gutenberg

Gereksiz ekstra eklentiler bulunmayan, %100 Codex uyumlu, blok yönetimli ve açık kaynak kodlu wordpress premium eticaret teması.

HTML5 + Bootstrap 4 & Sass Gücü!

Daha iyi bir Wordpress deneyimi için en çok tercih edilen Bootstrap kütüphanesi ile hazırlandı. HTML5, CSS3 ve SASS ile çağı yakalayın.

Öne Çıkan Özellikler

Bugüne kadar kullandığınız temaları unutun. Özgün, sade ve kullanışlı temalar ile mükemmel bir web deneyimi.

Bootstrap 4+

Dünya'nın en gelişmiş ve en popüler tüm ekranlara uyumlu kütüphanesi ile tanışın.

Otomatik Güncellemeler

Tüm yeni gelen güncellemelere panelinizden tek tık ile ulaşın. Temanız ve Wordpress'iniz hep güncel ve güvenli kalsın.

Ücretsiz Tema Kurulumu

Yalnızca site ve Wordpress bilgilerinizi bize iletmeniz yeterli. Ekibimiz, en kısa sürede kurulumu tamamlıyor. Üstelik ücretsiz!

Sass'ın Gücü

Bildiğiniz standart kalıplardaki CSS'i unutun. Düzenli, hızlı ve en yenisi.

%100 Mobil Uyumlu

Tüm ekranlara uyumlu, konsept ve premium mobil görünümler. Bootstrap farkı ile.

Wordpress Bloklar

2020 standartlarında kullanın! Wordpress Blocks & Gutenberg ile eklentisiz ve muhteşem blok yönetim sistemi.

W3C Standartlarında Kodlama

DRY, W3C Valid ve %100 geliştirilebilir açık kaynak kod yapısı.

Sınırsız Renk Seçeneği

Milyonlarca renk arasında isteğinizi seçin, CustomizerJS ile anlık olarak değişikliklerinizi görün.

Satın aldığınız hizmet, size ne sunuyor ?

  • - Ürünlerinizi Havale & Eft / Posta Çeki ve Kredi Kartı ile satabileceğiniz, Wordpress eticaret teması.
  • - Ücretsiz ilk kurulum.
  • - 6 ay ücretsiz teknik destek.
  • - Otomatik güncellemeler.

Wordpress eticaret teması avantajları.

Bir wordpress tema arayüzü seçerken önemli olan etkenlerin başında Fiyat / Performans ikilisi gelir. E-Ticaret yaparken ayırdığımız bütçe ile kullanacağımız alt yapı bizleri çok farklı firmalara yönlendiriyor.
Neden WooCommerce ? diyerek net bir açıklama yapacak isek bu kesinlikle en uygun fiyatlı ve açık kaynak kodlu avantajı olacaktır. Premium bir wordpress e-ticaret teması satın aldığınızda ömür boyu kullanabilirsiniz. Bunun yanına alacağınız ortalama bir hosting ile küçük ve orta ölçekli işletmelerinizi bütçenizi sarsmadan yönetebilirsiniz. Dünya’nın elektrik, su, doğalgaz gideri olmayan en büyük ticaret platformu ile şimdi tanışın.

Bootstrap & Wordpress temalarının gücü.

Dünya'nın en çok tercih edilen kütüphanesi Bootstrap ile Wordpress'in gücünü birleştirdik. Bootstrap 4 kütüphanesi ve Wordpress Blocks & Gutenberg ile bu güne kadar kullanacağınız en güncel eticaret teması. Mobile-First sloganı ile tüm cihazlar ile hiç olmadığı kadar uyumlu.

Sıkça Sorulan Sorular

Temalar ile alakalı merak ettiğiniz her şeyin cevabı burada.

Temalar, Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan İçerik Yönetim Sistemleri (Wordpress, Opencart, CsCart) gibi sistemler için geliştirilen arayüz / şablonlardır. Bu arayüzleri cüzi ücretler ile satın alarak birkaç dakika içerisinde kendi sisteminize ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey bir Hosting (Barındırma) bir de Domain (Alan adı) hizmetidir. Kendi projelerinizi özgün ve uygun fiyatlı şekilde gerçekleştirebileceğiniz yegane uygun fiyatlı şablonlardır.

Ödemenizin ardından birkaç saniye içerisinde size özel lisansınız oluşacak ve tema dosyaları eşzamanlı olarak mail adresinize gönderilecektir. Aynı zamanda müşteri panelinizden de bu dosyalara erişebileceksiniz.

Temanızın ilk kurulumu ücretsizdir. Satın alımınızı takiben site bilgilerinizi talep sisteminden bize iletebilirsiniz. Ekibimiz, en kısa sürede demo içerik ile birlikte kurulum yapacaktır. Aynı zamanda kurulumu siz de tema yönetim panelinden kendiniz çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Site 24 olarak tüm hizmetlerimizde herhangi bir şifreleme yoktur. Dosyaların tamamı açık kaynak kodlu olup, lisans doğrulaması da çağımıza uygun ve en çok tercih edilen yöntemle yapılmaktadır. Burada, Türkiye'nin en gelişmiş arayüzlerini şifresiz bulabilirsiniz.

Geliştirici onaylı olduğumuz sitelerden %100 güvenli şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sitemiz üzerinden SSL sertifikamız ve PCI DSS güvenlik önemlerimiz ile sanal/banka/kredi kartınız ile satın alabilirsiniz.

Temanız 6 ay ücretsiz destek paketi ile birlikte gelir. Bu süre zarfında talep ve mail sistemi üzerinden tema ile alakalı yaşadığınız tüm sorunlarda ücretsiz destek alabilirsiniz. Tüm talepler 24 saat içerisinde çözülmektedir.

6 aylık destek süreniz sona erdiğinde hizmetinizde hiçbir kesinti olmayacaktır. Artık ekibimizden destek alamaz ve otomatik güncellemelerden faydalanamazsınız. Opsiyonel olan bu paketi eğer ihtiyacınız olur ise istediğiniz bir zaman yenilenebilir şekilde panelinizde bulabilirsiniz. Bu tutar, tema fiyatının %40'ı dır.

Tema kullanım hakkınız ömür boyudur ve sizden hiçbir zaman ekstra ücret istenmeyecektir. Ekstra modifikasyonlar, ekstra kurulumlar ve destek paketi hariç olmak üzere Site 24'ün hizmetleri tek ödeme / ömür boyu kullanım sunar.