WordPress Eticaret Teması 2019 – 7/24 E-Ticaret

Wordpress premium temalar ile projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın!

wordpress e-ticaret teması

7/24 E-Ticaret ile tanışın!

Türkiye’de ilk defa Bootstrap 4 kütüphanesi ile hazırlanan wordpress e-ticaret teması.WooCommerce deneyiminizi çağ atlatacak!

Üstelik ücretsiz ilk kurulum, 6 ay ücretsiz teknik destek ve otomatik güncellemelere erişim fırsatı!

Sadece 279 TL

E-Ticaret yapmak bu kadar kolay.

Günümüzde e-ticaret yapmak için wordpress temaları tercih eden insanların sayısı
giderek artıyor.Dünya’da en çok kullanılan ücretsiz WordPress platformu, WooCommerce temaları ile web sitenizi bir alışveriş mağazasına çeviriyor.

Üstelik, en uygun fiyat garantisi ile.

 Satın aldığınız hizmet, size ne sunuyor ?

– Ürünlerinizi Havale & Eft / Posta Çeki ve Kredi Kartı ile satabileceğiniz, WordPress mobil uyumlu eticaret teması.
– Ücretsiz ilk kurulum (Ortalama 1 Saat İçerisinde).
– 6 Ay boyunca ücretsiz teknik destek ve otomatik güncellemelere erişim
– Ömür boyu kullanım hakkı.

WordPress eticaret teması.

Bir wordpress tema arayüzü seçerken önemli olan şeylerin başında Fiyat / Performans ikilisi gelir.E-Ticaret yaparken ayırdığımız bütçe ile kullanacağımız alt yapı bizleri çok farklı firmalara yönlendiriyor.Neden WooCommerce ? diyerek net bir açıklama yapacak isek bu kesinlikle en uygun fiyatlı ve açık kaynak kodlu olacaktır.

Premium bir wordpress e-ticaret teması satın aldığınızda ortalama 200-250 TL arasında bir fiyat ödeyip ömür boyu kullanabilirsiniz.Bunun yanına alacağınız ortalama bir hosting ile küçük ve orta ölçekli işletmelerinizi bütçenizi sarsmadan yönetebilirsiniz.Dünya’nın elektrik, su, doğalgaz derdi olmayan en büyük ticaret platformu.

Neden WordPress Bootstrap e-ticaret teması ?

Bootstrap 4 ile birlikte üst düzey bir Web deneyimi sağladığımız bu yılda Türkiye’de ilk Bootstrap 4 temalarını yayınladık.Wordpress bootstrap tema kategorisinde e-ticaret’e adım atın!

2019 WooCommerce temaları

WordPress ile e-ticaret yapmanın en güvenli yolu olan WooCommerce milyonları aşan kullanımı ile sürekli güncellenen, yenilenen ve gelişen özelliklerine her zaman bir yenisini ekliyor.Wordpress e-ticaret teması alırken dikkat etmeniz gereken noktalardan birisi de bu.Aldığınız wordpress e-ticaret teması sürekli güncelleniyor mu ? Her yeni gelen özellikleri kullanabiliyor mu ? Hata aldığınızda arkanızda bir kurumsal güç var mı ? Evet ise, wordpress e-ticaret teması seçimini doğru yapmışsınız demektir.

WordPress ile e-ticaret ve güvenlik

WordPress e-ticaret teması ya da WooCommerce temaları işin içine girdiğinde herkesin aklında oluşan ilk soru WordPress ile eticaret yapmak güvenli mi ? sorusudur.

Merak etmeyin, hiç olmadığı kadar güvenli ve yeni.Her ne kadar eskiden bu kadar rağbet görmese de günümüzde diğer e-ticaret sistemlerine taş çıkartacak ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir erişim sağlıyor.Bu sayede seçtiğiniz bir wordpress e-ticaret teması ile ortalama bir bütçe ile hızlı, güvenilir ve geliştirilebilir bir e-ticaret sistemine ve e-ticaret temasına sahip oluyorsunuz.

WordPress e-ticaret teması ve SEO

Web ile uğraşan herhangi birisi veya bilgisayar kullanmayı bilen bir varlık SEO kelimesini bir yerlerden duymuştur.Wordpress ile SEO yan yana gelen iki büyük kelime olduğu için, bu konuda yüzbinlerce yazı bulabilirsiniz.İşin özü ise etiket ve yerleşimleri düzgün yapılmış bir wordpress e-ticaret teması ile çok iyi yerlere gelebilirsiniz.

PageSpeed, Pingdom gibi onlarca hız puanlama sistemlerinde güzel dereceler yapmış wordpress e-ticaret temalarını tercih etmeniz önemlidir.Bu puanlar ile sitenizi gerçek bir web sitesine çevirebilir ve arama motorlarına bu algıyı verebilirsiniz.Bu tabii ki spora başlamak gibi bir şey.İşin %70’ı özgün içerik yazmakta.%30’u ise bu özellikler.

Bu yüzden %30’u kazanmak için seçimini yaptığınız wordpress e-ticaret temasının SEO uyumlu olmasıdır.Bu güne kadar yapılan temalarda SEO uyumlu değil yazısını her ne kadar görmedikse de wordpress seo uyumlu e-ticaret temalarını tercih etmelisiniz.

2019 WordPress e-ticaret temaları ve ürün yönetimi

21.yy’da ilerlediğimiz bu zaman diliminde artık facebook, twitter kullanmayan teyzeler ve amcalar kalmadı.Eğer bu platformları kullanabiliyorsanız basit bir wordpress e-ticaret temasını yönetebilirsiniz.Tamamı Türkçe olan bu paneller ile e-ticaret teması için ayırdığınız 3 haneli bütçenizi çok iyi değerlendirebilirsiniz.Ürünlerinizi kendiniz ekleyebilir, wordpress ile e-ticaret yaparken zevk alabilirsiniz.

Nitelik ve varyasyonlar ile birlikte her şeyin yerli yerinde olduğu bir e-ticaret teması arıyorsanız doğru yerdesiniz.Hangi ürünü satarsanız satın sizin için her şey burada.

WordPress e-ticaret teması ile sanal veya fiziksel ürünlerinizi profesyonel şekilde pazarlayabilirsiniz.

WordPress e-ticaret teması ve sipariş yönetimi

Ürün veya hizmetlerin satışı sonrasında sipariş yönetimi çok önemlidir.WooCommerce ile bunu profesyonel bir şekilde yönetebilirsiniz.Hangi e-ticaret teması olursa olsun bu özellikleri varsayılan olarak kullanabilirsiniz.

WordPress eticaret teması ile blog yönetimi

Blog yazmak 21.yy’ın en önemli iletişim araçlarından birisi.Artık insanlar gezdikleri yerleri, birisi hakkındaki görüşlerini, sattıkları ürünleri blog yazarak tanıtıyor.Bu blogları aynı zamanda güzel bir video ile süslediğinizde yapamayacağınız şey yok.Wordpress eticaret teması alırken blog sayfası tasarımına çok dikkat etmelisiniz.

Üst düzey bir blog yönetimi ile birlikte ürünlerinizi tanıtıp satış yapabileceğiniz bir e-ticaret teması sizler için vazgeçilmez olacak.7/24 E-Ticaret temasında bu özellikleri kullanabilir ve kişiselleştirebilirsiniz.

WordPress e-ticaret teması ve mobil uyumluluk

Mobil uyumlu bir web siteye sahip olmak artık ihtiyaçtan çıkıp gereklilik haline geldi.İnsanlar genellikle web sitelerine mobil cihazlarından erişiyorlar.Eğer mobil uyumlu bir e-ticaret temanız yok ise sitenize erişen müşterinin çıkma oranını burada söylemek istemiyorum 🙂 Bu yüzden wordpress eticaret tema alma kararı verdiğinizde mobil uyumlu wordpress eticaret teması olup olmadığına emin olun.

Eğer mobil uyumlu bir arayüz değil ise, oradan hızla kaçmalısınız.

WordPress eticaret teması için ne gerekli ?

Ortalama bir linux tabanlı hosting ile birlikte ürünlerinizi satabilirsiniz.Wordpress yapısı itibari ile çok fazla trafik ve web alanı harcayan bir sistem değil.Seçtiğiniz wordpress eticaret teması ve eklentiler ile bu oran biraz artsa da küçük ve orta ölçekli işletmeler için vazgeçilmez olacak.

WordPress ile eticaret yapmak dendiğinde ürün sayısı ve sipariş yoğunluğu herkesi korkutmakta.Merak etmeyin, onbinlerce ürününüz yok ise basit bir hosting ve optimizasyon ile çok hızlı sonuçlar alabilirsiniz.Tabii ki burada seçtiğiniz e-ticaret temasının çok önemi var.Bu yüzden daima arkanızda tema desteği alabileceğiniz firma veya şahıslar ile çalışmalısınız.

WordPress e-ticaret ve diğer temalar her zaman bir döngü ile geliştirilir.Tema’da bir hata vardır, siz iletirsiniz ve geliştirici düzenler.Bu sayede gün geçtikçe daha keskin ve dolu dolu bir tema olmaya başlar.Bu yüzden işini yapan insanlar ile çalışmalısınız.