WordPress Emlak Teması 2019 – 7/24 Emlak

Wordpress premium temalar ile projelerinizi bir üst seviyeye taşıyın!

7/24 Emlak ile tanışın!

Türkiye’de ilk ve tek çok görünümlü premium WordPress Emlak Teması. Tüm görünümlere tek tık ile ulaşın!

Ücretsiz kurulum, 6 ay teknik destek ve otomatik güncellemeler ile bugüne kadar gördüğünüzün en yenisi.

Tek ödeme / Ömür Boyu Kullanım 249 TL

Emlak temasında aradığınız her şey burada.

Fi tarihinden kalan tasarımlar ile işletmenizin itibarını lekelemeyin, 7/24 Emlak sizlere en yenisini en uygun fiyat ile sunar. Birden fazla görünümü ile istediğiniz görünümü tek tık ile değiştirebilir ve premium bir tema kullanmanın rahatlığını yaşarsınız.

Üstelik, sınırsız kullanım hakkı. Tamamı açık / şifresiz dosyalar.

 Satın aldığınız hizmet, size ne sunuyor ?

– Profesyonel şekilde emlak hizmetlerini tanıtabileceğiniz ve dışarıdan da ilan alabileceğiniz bir emlak teması sunuyor. Türkiye’de ilk defa çok görünümlü tasarlanan bu Premium WordPress Emlak Teması’nı hemen deneyimleyin!

7/24 Desteği ile destek değil, süper destek.

WordPress Emlak Teması

Yeni bir web sitesi yayınlamak için giriş seviyesi bir hosting (barındırma) ve domain (alan adı) hizmeti almanız yeterli oluyor. Ücretsiz WordPress İçerik Yönetim Sistemi ile birkaç dakika içinde Dünya’ya açılabiliyorsunuz. WordPress temaları ve eklentileri bu konuda imdadınıza yetişiyor.

Binlerce alternatifi bulunan emlak temalarında en uygununu seçmek için yapmanız gereken tek şey profesyonel bir premium tema almak. 7/24 Emlak, 3+ görünümü ile sizlere mükemmel bir tema deneyimi sağlıyor.

Neden Premium WordPress Tema ?

Bu güne kadar onlarca firma ya da şahıstan tema hizmeti aldığınızı düşünüyorum. Ücretsiz bir tema yerine premium bir tema tercih etmenin asıl nedeni aslında çok fazla özelliği olması değil de yaşadığınız her sorunda sizin için çalışan birilerinin olması. Bu yüzden tema fiyatları çok uygun olmasına rağmen destek fiyatları tema fiyatının yarısına eşit geliyor.

Premium bir WordPress Emlak Teması kullanmak hem sizin hem de tema geliştiricisinin içinde bulunduğu bir çark adeta. Yaşanılan sorunları / olması gerekenleri siz bildiriyor, onlar da işleri bu olduğu için ekleyerek hizmetlerini daha profesyonel hale getiriyor.

Bu yüzden ücretsiz bir tema alsanız bile desteğini ücretsiz almanız pek olası değil. Web tabanlı sistemlerde en uygunları arasında olan WordPress Temaları bugün en uygun fiyatlar ile profesyonel bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

 

Emlak Temasında Olması Gerekenler

Temalar önyüz olduğu için karıştırılan mevzuu’lardan birisi de tema <> özellik ilişkisi. WordPress’in de dikkatli davrandığı bu konu çok önemli. Arayüz ile ekstra özellikler barındıran bir eklenti karıştırılmamalı.

Temalar yalnızca önyüz olduğu için belirli özelliklere ve temel gereksinimlere sahip olur. Bu yüzden iki ayrımı yaptığınızda tema seçiminiz çok daha basit hale gelecektir. %100 w3c uygun, Codex standartlarında bir tema gayet hızlı, stabil ve kullanışlı olacaktır.

Bu arayüz dışında isteklerinizi eklenti olarak ekstra satın almanız ya da özel yaptırmanız gerekir. Gel gelelim ki WordPress dizininde bir tema yayınlarken ekstra eklenti olmamasına ve eklentivari şeylerin de barındırmaması gerektiğini söylüyorlar. Bu yüzden “her şeyi bunda yapabilirsin abi, süper bu tema” diyen birilerinden kaçmalısınız.

Unutmayın, WordPress Emlak Temaları bir önyüzdür, diğer onbinlercesi gibi. Önemli olan profesyonel kodlanmış ve düzgün, kaliteli desteği olan şahıs/firmalar ile çalışmak.

WordPress ile Emlak Sitesi Kurmak

WordPress, dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan bir içerik yönetim sistemi. Güvenli, basit ve çok bilinen bu sistem ekstra eklenti ve temalar ile onbinlerce lira verip yazdırdığınız özel sistemden çok daha kullanışlı oluyor.

Bugün, çok tanınan siteler bile WordPress altyapısını kullanırken bir proje başlangıcında bütçenizden bu kadar fedakarlık etmeniz uygun olmayacaktır. Profesyonel bir WordPress Emlak Teması, hosting ve domain ile çok uygun fiyatlar ile sitenizi yayına alabilirsiniz.

Mobil uyumlu emlak temaları

Mobil, bundan birkaç yıl önce çok önplanda olmasa da insanların yarısından fazlası internet sitelerine artık cep telefonlarından erişiyor. Uzaya çıkacak teknolojiyi barındıran bu telefonlar için de özel görünümler olması çok önemli.

Responsive olmayan bir tema kullanmak size birçok dezavantaj getirecektir. Google, 2016’da yayınladığı güncelleme ile artık mobil uyumlu sitelerin üst sıralarda olacağını belirtip AMP ile haber sitelerinde bu başarıyı yakaladı. Artık mobil olmayan site kalmamaya başladı. Seçeceğiniz bir WordPress Emlak Temasının responsive olmasına dikkat ediniz.