Web Sitesi Tasarlamak

Web Sitesi Tasarlamak

Çağımızda artık web sitesi olmayan firma, kişi ve kuruluş sayısı gün geçtikçe azalıyor.İnsanların amaçları gerek internet üzerinden elektronik ticaret yapmak olsun, gerek kartvizitinin bir köşesinde web sitesinin adresini yazmak, firmasını tanıtmak olsun artık “internet sitesi” bir ihtiyaç haline gelmiştir.

Eğer aklınızda bir web sitesi tasarlatmak var ve bir arayış içinde iseniz, farklı yerler aramanıza gerek yok.Dilediğiniz alt yapıda, dilediğiniz kütüphane ile size özel bir tasarım için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek.Anahtar teslim olarak bildiğimiz bu sistemde sizin rolünüz sadece ne istediğinizi söylemek ve beklemek, geri kalan her şeyi Site 7/24 sizin için yapacak ve teslim edecek.

“Hayata karşı duruşun, hayatın sana karşı duruşunu belirler.Bir işi yapacaksan doğru yapacaksın.”

Görüşünü benimsiyoruz, bu yüzden yaptığımız tüm tasarımlarda mobil uyumluluk standart olarak sunuluyor ve mobil uyumluluğun hem günümüz için hem de arama motoru optimizasyonu için ne kadar önemli olduğunu söylememize bile gerek yok.

Eğer şimdi bir web sitesi tasarlamak istiyorsanız ve aklınızda nasıl bir tasarım olmasını istediğinize dair küçük bir fikir var ise, hemen bizimle iletişime geçin !

 

PSD to HTML / CSS

 

Tasarım HTML’e dökülürken önemli kurallar nelerdir ?

Elinizde bir tasarım var fakat HTML/CSS’ haline çevirecek vaktiniz ya da bilginiz yok.Bu aşamada devreye sanal tasarım robotunuz olan Site 7/24 giriyor.

PSD to CSS’de dikkat ettiğimiz alanlar nedir ?

 • Semantik bir kodlama yapmak, genellikle açıklama satırlarıyla tüm alanlar ayrılır, bu sayede bir yönetim paneline giydirme işleminde neyin nerede olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.
 • En çok dikkat ettiğimiz W3C standartlarına uygun olması ve block-inline uyumuna göre kod yapılarının oluşturulması.
 • HTML5 / CSS3 standartlarına uygun, etiketlerin yerinde ve seo uyumlu kullanılması.
 • Mobil uyumluluğun günümüzde çok önemli olduğunu söylememize gerek yok, yapılan tasarımlarımız %100 mobil uyumlu olarak teslim edilir.
 • Dilerseniz herhangi bir kütüphane kullanmadan, dilerseniz bootstrap kütüphanesi kullanarak HTML’e aktarılır.
 • Google  Mobil Uyumluluk / Google PageSpeed / W3C %100 uyumluluk garantisi.

 

Site Destek Hizmeti

Türkiye’de ilk defa bizim tarafımızdan sunulan bu hizmet, mevcut web siteniz ile alakalı teknik destekleri kapsar.Sitenizi mobil uyumlu yapmak, yaşadığınız bir sorunu çözmek gibi hizmetlere hızlı ve uygun fiyatlı ulaşabilirsiniz.

 • Hata / Sorun Giderme.
 • WordPress / CsCart / Opencart gibi altyapı kurulumu.
 • Herhangi bir yerden aldığınız tema kurulumu.
 • Mevcut tasarımınızda renk değişikliği.
 • Mevcut tasarımınızı mobil ve tablet uyumlu hale getirme.

E-ticaret Hizmeti

Günümüz’de ticaret’e atılmak için ilk önce bir marka, ürün ve bir mağaza gerekli.Fakat bunların hepsini, sanal olarak yaptığınızı, tek giderinizin çevrimiçi mağazanızı ayakta tutmak için cuzi bir miktar ödediğinizi, sadece ilgilenerek büyüdüğünüzü düşünün.

Eğer bu satırları okuduysanız, E-ticaret yapmak için hazırsınız.

Woocommerce, Cs-Cart, OpenCart gibi onlarca yönetim platformlarından birisini seçip hemen e-ticaret yapmaya başlayabiliriz !

Kurumsal Web Sitesi

Çoğu firmalar artık gerek kartvizit üzerinde yazması için, gerek hizmetlerini ciddi anlamda tanıtması için kendilerine web sitesi yaptırma arayışı içine giriyorlar.Görselliklerin ön planda olduğu bu siteler günümüzde çok revaçta olmakla beraber, makul ücretlerle küçük ve orta ölçekli işletmelerin vazgeçilmezi oluyor.